Italská mýdla GORI

Zákaznická sekce

Sledujte nás na Facebooku

Italská mýdla GORI

Italská mýdla GORI  V této kategorii není žádné zboží.

Od roku 2019 jsme výhradním distributorem firmy GORI pro Českou a Slovenskou republiku.

„Naše mýdla jsou výsledkem stoleté zkušenosti. Mýdla vyrábíme s láskou a obětavostí při použití vysoce kvalitních surovin. Veškerá práce je přísně prováděna ručně a tradičním způsobem. Kombinujeme manuální dovednosti s originálními a exkluzivními produkty a e...

Od roku 2019 jsme výhradním distributorem firmy GORI pro Českou a Slovenskou republiku.

„Naše mýdla jsou výsledkem stoleté zkušenosti. Mýdla vyrábíme s láskou a obětavostí při použití vysoce kvalitních surovin. Veškerá práce je přísně prováděna ručně a tradičním způsobem. Kombinujeme manuální dovednosti s originálními a exkluzivními produkty a esencemi. Mýdla se vyrábí přímo v Itálii na původních strojích. Stručně řečeno: skutečné mýdlo z minulosti!“

Gianni Gori

 

SPOLEČNOST GORI 1919

Značku "Gori1919" více jak 100 let vlastní rodina Gori.

Zakladatel firmy Angiolo Gori se narodil v Toskánsku, na okraji Florencie, na břehu řeky Arno. Při svých cestách po Francii a Anglii se rozhodl zkombinovat anglickou výrobní zkušenost a francouzskou rafinovanost s populární tradicí své vlastní země.

Pomocí surovin a esencí toskánských parfémů, Angiolo Gori dává život jedinečnému výrobku, který spojuje vlastnosti olivového oleje s vůní toskánského venkova a který se brzy stává oblíbeným mýdlem pro náročnou a rafinovanou italskou a evropskou klientelu. Úspěch je ohromující.

Úspěchy a sláva Gori je taková, že Galliano Gori získává prestižní titul Commendatore.

Ani druhá světová válka nezastavila výrobu a kvalitu mýdel Gori.

Značka Gori 1919 pak pokračuje pod vedením bratrů Franca a Alfia. Jejich produkce se rozšiřuje do zámoří, kde slaví úspěch s mýdlovými kazetami.

Řemeslná výroba rodiny Gori dosáhne již čtvrté generace s Gianni Gori, který je současný majitel společnosti. Gianni je posledním potomkem dynastie, která po staletí vytvářela krásná mýdla na pozadí toskánského regionu.

Zobrazit

Podkategorie