Citron a Heřmánek

Zákaznická sekce

Sledujte nás na Facebooku

Citron a Heřmánek

Citron a Heřmánek V této kategorii není žádné zboží.

V kosmetice citrony zlepšují tonus pokožky, která pak vypadá mladistvě a svěže. Extrakty z citronu najdeme v přípravcích na pleť zejména mastnou a problematickou, neboť odstraňuje nadbytek kožního mazu. Ve vlasové péči se používá pro regulaci kožního mazu, proti vypadávání vlasů, proti lupům a k dodání lesku. V tělové kosmetice jej najdeme ve vý...

V kosmetice citrony zlepšují tonus pokožky, která pak vypadá mladistvě a svěže. Extrakty z citronu najdeme v přípravcích na pleť zejména mastnou a problematickou, neboť odstraňuje nadbytek kožního mazu. Ve vlasové péči se používá pro regulaci kožního mazu, proti vypadávání vlasů, proti lupům a k dodání lesku. V tělové kosmetice jej najdeme ve výrobcích proti celulitidě, a striím. Je nedílnou součástí parfemářského průmyslu, kde dodává svěží a lehce nasládlou vůni.

Heřmánek je vhodný i na velmi citlivou pokožku trpící ekzémy a dermatitidou, také urychluje hojení různých poranění a popálenin. Má významně zklidňující efekt na psychiku a celý nervový systém člověka.

Zobrazit