Kosmetika ÉNERGIE FRUIT

Zákaznická sekce

Sledujte nás na Facebooku

Kosmetika ÉNERGIE FRUIT

Kosmetika ÉNERGIE FRUIT V této kategorii není žádné zboží.

Énergie Fruit…jak jsme si splnili náš sen.

Než začneme vyprávět příběh francouzské firmy Énergie Frut, chtěli bychom poděkovat francouzským kolegům, že můžeme být výhradními dovozci kosmetiky Énergie Fruit do České a Slovenské republiky.

Tak a teď můžeme začít...

Toto je příběh dvou holek Sophie & Carol-Ann. Nejlepší přítelkyně se z nás stal...

Énergie Fruit…jak jsme si splnili náš sen.

Než začneme vyprávět příběh francouzské firmy Énergie Frut, chtěli bychom poděkovat francouzským kolegům, že můžeme být výhradními dovozci kosmetiky Énergie Fruit do České a Slovenské republiky.

Tak a teď můžeme začít...

Toto je příběh dvou holek Sophie & Carol-Ann. Nejlepší přítelkyně se z nás staly už ve školních lavicích …20 krásných let…stejné chutě, stejná přání, stejná vize života a budoucnosti. A snad tady někde začíná náš sen o Énergie Fruit…Po 10ti letech strávených v Paříži, kdy jsme žonglovali mezi metrem, prací, manželi a dětmi, jsme jednoho dne řekli dost, vzali děti, partnery a šli za sluncem a azurovým mořem…!

A tady, v úchvatném přímořském městečku za zvuků cikád jsme vytvořili kosmetiku Énergie Fruit:

• Výrobky, které každé ráno a večer, na dovolené, ve sprše nebo ve vaně rozmazlují vaše smysly a pokožku.
• Produkty, které vám předávají náladu Provence
• Přípravky s přírodními ingrediencemi a okouzlujícími vůněmi. Stručně řečeno: společná radost, která usiluje o o váš úsměv a vaše štěstí!

Sophie & Carol-Ann

 

Naše poslání (pokud ji přijmete): Revoluce ve způsobu života a krásy!

Proč vyrábíme naše výrobky ve Francii, v samotné Provence?

Kromě toho, že chceme rozvíjet místní region, našli jsme na jihu Francie kosmetické know-how, které zná celý svět a my chceme, aby nezapadlo! Z tohoto důvodu jsme obklopeni parfémy z Grasse (to je tam nahoře). Využíváme a dáváme dohromady tyto neuvěřitelné vonné látky, aby vaše smysly mohly cestovat společně s námi.

Je v našich produktech skutečně Ovocná energie?

Jak poznáte, u Énergie Fruit nám jde především o kvalitu. Nechceme nic ošidit. Proto raději odpovídáme na otázku, co v našich produktech NENÍ:

Nejsou tam žádné parabeny, žádné sulfáty, žádné silikony a umělá barviva.

A CO NÁS TĚŠÍ NEJVÍCE? OBDRŽELI JSME CERTIFIKÁT "VEGANSKÁ KOSMETIKA". Prostě my zvířátka milujeme!!!

Zobrazit

Podkategorie

 • Program BIO

  Energie z ovoce vstoupila do kosmetiky. Objevte naše BIO výrobky. I Bio výrobky mohou být zábavné, hravé a opravdové.


  V čem spočívá naše BIO? Výrobky obsahují 98% přírodních látek, neobsahují sírany, parabeny, nejsou testovány na zvířatech. Jsou bez PEG. Mají certifikát COSMOS ORGANIC. Jsou označené COSMEBIO. Jsou dermatologicky testovány pro všechny typy pleti, zvláště pak pro pleť citlivou.

  Vstupte do symbiózy se sprchovými krémy, se kterými se cítíte jednoduše dobře. Rozmazlují a hydratují i tu nejcitlivější pokožku. Čtyři gurmánské vůně, které vytvořila příroda jemně parfemují pokožku.  

  Každá vůně má svou múzu, svoji moudrost. Dívky s citlivou kůží, moderní a dynamické ženy hledají smyslnost. Dámy, nestůjte venku. Šílený tým Énergy Fruit pro vás připravil šokující bio řadu s jednou radou: „Dámy neberte se tak vážně“.:)

  A ty holky, co jsou na obalech opravdu pracují u firmy Énergie Fruit...šílené...

 • Program Tělo

  Opláchněte tělo nadýchanou pěnou...

  Natřete pokožku suchým olejem...

  Hýčkejte kůži hladkým mlékem ...

  Ať už jste si vybrali jakýkoli způsob ošetření vaší pleti, zavázali jsme se splnit tři hlavní kritéria:

  1/ Vysoká citlivost, velmi snadná aplikace a lahodná vůně.

  2/ Praktické obaly, protože i to je součástí kosmetické zábavy.

  3/ Dodrželi jsme náročnou kompozici ve složení výrobků (to znamená nejméně 97% přírodních ingrediencí, bez parabenů, bez silikonů, bez sulfátů a neutrálním pH).

 • Program Vlasy

  Kvalita vlasů, výživa vlasů, ochrana vlasů...o to nám jde...

  No a co jsme pro to udělali? Čtěte dál o inovacích našich vlasových přípravků.

  První opatření... Nepoužíváme sulfáty, odmítáme silikony ve všech vlasových produktech. Nahradili jsme škodlivé látky pěnovými přípravky, které jsou měkčí a citlivější, stejně jako organické oleje, které vyživují a chrání v zimě, v létě...

  Co následuje? Přišli jsme s novými formáty: tuby formátu 250ml pro šampony a 300ml namísto 500ml pro masky. Fakt je to mnohem praktičtější.

  A konečně? Zamilovali jsme se do úžasných obalů, které ozdobila kresbami ilustrátorka a blogerka Angéline Melin... Určitě si zamilujete tyto vtipné ilustrace, které vám vždy připomenou naši zásadu: neberte se tak vážně:)

 • Program Sprcha

  Sladká sprcha!

  Ať už se sprchujete večer nebo ráno, přinášíme vám čistý okamžik potěšení.

  Máme vůně, které pohlcují špičku nosu, máme sprcháče, co jsou krémové. A jdeme ještě dál...Chcete pěnové pohlazení? Máme pro vás pěnové sprchové gely. Máte raději bio a přírodu? Ano máme, máme, máme. Sprchové krémy, organické a citlivé, které dělají pokožku měkkou a planetu šťastnou!

  Láhve, které jsou moderní a vtipné díky ilustracím talentované blogerky Angéline Melin.

  Kompozice složení je přírodního původu, snadno biologicky odbouratelné. Všichni respektujeme kůži s neutrálním pH, bez parabenů a bez MIT.

 • Program Děti

  Žádné bolesti hlavy a pálení očí při koupeli!

  ÉNERGIE FRUIT má neomylné řešení: Grenadinu a Cukrovou vatu...dva dětské sprcháče... pěnové směsi, bublinky, tělo a vlasy bez parabenů, bez silikonů, bez sulfátů, neutrální pH a 94% složek přírodního původu. A k tomu lákavé, hravé a velmi návykové vůně...Jak odolat?

  Upozornění. Rodiče, neberte prosím dětem jejich sprcháče, i když je to lákavé:)...

 • Výběr podle vůní

  V této kategorii si můžete vybírat podle vůní. Ananas, Grapefruit, Marakuja, Monoi...je jich prostě 13 a neskutečně voní exotikou.

 • Reklamní předměty...