ARDELL svět přírodních řas

Novinky

Sledujte nás na Facebooku

ARDELL svět přírodních řas

ARDELL svět přírodních řas V této kategorii není žádné zboží.

Vítejte ve světě ARDELL

Téměř každá žena sní o dlouhých řasách, pro které bude všemi obdivována, ale ne každá měla takové štěstí. Tuto skutečnost si uvědomili američtí manželé Arnold a Sydell Millerovi, kteří v roce 1971 založili společnost Ardell. Značka Ardell se během let stala synonymem pro kvalitní nalepovací řasy a dnes patří mezi nejúspěš...

Vítejte ve světě ARDELL

Téměř každá žena sní o dlouhých řasách, pro které bude všemi obdivována, ale ne každá měla takové štěstí. Tuto skutečnost si uvědomili američtí manželé Arnold a Sydell Millerovi, kteří v roce 1971 založili společnost Ardell. Značka Ardell se během let stala synonymem pro kvalitní nalepovací řasy a dnes patří mezi nejúspěšnější a nejoblíbenější značky na trhu umělých a přírodních řas.

Řasy i trsy Ardell, lepidla, odstraňovače, příslušenství a barvy na obočí jsou originálními produkty značky Ardell. V naší nabídce naleznete nalepovací, trsové, mono či samolepící řasy. Samozřejmostí je také velký výběr lepidel a odstraňovačů umělých řas. Jako doplněk prodáváme i praktické příslušenství – aplikátory na řasy, kleště, kartáčky a barvy na obočí. Sortiment je doplněn prémiovou řadou lepidel Duo.

Světovou popularitu přírodních řas Ardell zajistila jejich prvotřídní kvalita a přívětivé ceny. Koupí řas Ardell zaručujeme vynikající poměr kvalita/cena. Snadno se aplikují a díky bezkonkurenčnímu výběru stylů i délek si každá žena najde ty pravé, které jí budou sedět. Odstranění je stejně jednoduché jako aplikace.

Většina umělých řas Ardell je vyrobena ze sterilizovaných lidských vlasů, proto se nemusíte bát, že po nalepení budou Vaše řasy vypadat nepřirozeně. To je jeden z mýtů, který o umělých řasách koluje, a můžeme vyvrátit i další. Nemějte ani strach, že Vám původní řasy po aplikaci umělých vypadají nebo že lepidla na řasy jsou škodlivá. V případě použití kvalitních produktů Ardell Vám tato nebezpečí nehrozí.

Zobrazit