NATIVE francouzské dárky

Zákaznická sekce

Sledujte nás na Facebooku

NATIVE francouzské dárky

NATIVE francouzské dárky  Počet produktů: 31

Objevte s námi originální nostalgické dárky z Francie plné humoru a tvořivosti. Pozor!!! Není určeno pro suchary a morousy...

Jsme oficiálním distributorem této značky pro Českou republiku.

My, co děláme pro značku Natives, milujeme styl vintage, máme rádi naše zákazníky, zbožňujeme Goerge Clouneta, kámoše, koktejlové párečky, krásné kočky i hnu...

Objevte s námi originální nostalgické dárky z Francie plné humoru a tvořivosti. Pozor!!! Není určeno pro suchary a morousy...

Jsme oficiálním distributorem této značky pro Českou republiku.

My, co děláme pro značku Natives, milujeme styl vintage, máme rádi naše zákazníky, zbožňujeme Goerge Clouneta, kámoše, koktejlové párečky, krásné kočky i hnusné psy. Za našimi originálními výrobky s puncem Francie stojí potřeštěné nápady. Spojuje je vtip a jednoduchost. Rozhodně to není nic pro suchary a morouse.

Náš milostný příběh

1996

Obyčejná máslová sušenka… sušenka, která nešťastnou náhodou spadla do plechovky s epoxidovou pryskyřicí na nátěr plachetnice. Náhoda způsobila, že se ze sladké laskominy stala trendy ozdoba, jakou nikdo nikdy před tím nevymyslel. Grégory Deltour začal prodávat originální brože v malých obchůdcích a postupně začal prodávat i velkoobchodům.

1998

Ozdoby a dekorativní předměty Gregory Deltoura se postupně stávají výrobky typickými pro Aix en Provence. Apéro, slovní hříčky, styl retro...tímto triem se Grégory rozhodne poprvé se prezentovat v Paříži na veletrhu Maison et Objets . Jenže dopravní nehoda na 792 km na A7, způsobila, že na stavbu a přípravu stánku (těsně vedle toalet) měl pouhé 3 hodiny. Za těchto okolností Natives získává své první zákazníky. A je to úspěch!

2008

K osudovému setkání dojde o 10 let později na stejném veletrhu. Audrey Théis se stává společníkem Deltoura v životě i v kanceláři. „Síla slova a šok“ nejlépe vystihují styl jejich výrobků. Tvůrčí dvojice uvádí svůj ulítlý retro vintage styl. Značka Natives se svým novým neotřelým stylem vymezuje vůči konkurenci a zákazníci ji nemůžou přehlédnout.

2012

Miminko „Natives” znamená čas trochu zpomalit a začít myslet na rodinu. Grégory Deltour využije příležitost přenechat majoritní podíl společnosti Prim Style, která vlastní značky Comptoir de famille a Jardin d‘Ulysse. Grégory a Audrey a jejich tým zůstávají hlavními a stále tak trochu bláznivě nadšenými a ztřeštěnými tvůrci Natives a jsou teď ještě mnohem šťastnější.

2015

Vztahy se společností Prim’ Style se postupem let začínají drobit stejně jako sušenka, jež stojí za vznikem Natives. V očekávání blížících se problémů se společnost snaží posílit a přijímá Gauthiera Depreze na pozici generálního ředitele. V témže roce se sídlo společnosti stěhuje do Aubagne (stále v Provence) do úplně nových prostor. Víc než kdy jindy Natives s humorem pokračuje v surfování na vlně retro stylu.

2016

Po několika bezesných nocích se Grégory Deltour odpíchne ode dna a znovu plný energie se spolu s investiční fondem Connect rozhodne odkoupit značku Natives od společnosti Prim’ Style. Je to nový rozjezd.

2017

Nový look znamená nový život. Web Natives se zaměřuje na oblast beauty. V přesvědčení , že nikdy není pozdě dohnat ztracený čas, se značka Natives vrhá na sociální sítě a spěchá, aby byla znovu vidět!

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 31 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 31 položek