Katalog

VIVANEL

Zákaznická sekce

Sledujte nás na Facebooku

VIVANEL

VIVANEL V této kategorii není žádné zboží.

Absolutní světová novinka. Kosmetika od německé firmy Newcos představuje tři kompletní řady. 1/ Grapefruit a Vetiver. Svěží a šumivá vůně s povznášející směsí šťavnatého růžového grepu, který umocňuje Vetiver. Inspirováno přírodou. Výrobky obsahují přírodní výtažky rostlin a drahé esenciálních oleje. 2/ Lotos a Růže. Jemná vůně, naplněná jemnými...

Absolutní světová novinka. Kosmetika od německé firmy Newcos představuje tři kompletní řady. 1/ Grapefruit a Vetiver. Svěží a šumivá vůně s povznášející směsí šťavnatého růžového grepu, který umocňuje Vetiver. Inspirováno přírodou. Výrobky obsahují přírodní výtažky rostlin a drahé esenciálních oleje. 2/ Lotos a Růže. Jemná vůně, naplněná jemnými tóny čerstvě natrhané zahradní růže a čistotou lotosového květu. Výrobky obsahují přírodní výtažky rostlin a drahé esenciálních oleje. 3/ Vanilka a Patchouli. Úžasná směs madagaskarské vanilky v kombinaci exotickými tóny pačuli. Sladká a smyslná vůně. Výrobky obsahují přírodní výtažky rostlin a drahé esenciálních oleje.

Zobrazit

Podkategorie

  • VIVANEL Grapefruit a...

    Svěží a šumivá vůně s povznášející směsí šťavnatého růžového grepu, který umocňuje Vetiver. Inspirováno přírodou. Výrobky obsahují přírodní výtažky rostlin a drahé esenciálních oleje.

  • VIVANEL Vanilka a...

    VIVANEL Vanilka a Patchouli. Úžasná směs madagaskarské vanilky v kombinaci exotickými tóny pačuli. Sladká a smyslná vůně. Výrobky obsahují přírodní výtažky rostlin a drahé esenciálních oleje.

  • VIVANEL Lotos a Růže

    VIVANEL Lotos a Růže. Jemná vůně, naplněná jemnými tóny čerstvě natrhané zahradní růže a čistotou lotosového květu. Výrobky obsahují přírodní výtažky rostlin a drahé esenciálních oleje.