Katalog

Kosmetika LE BLANC

Zákaznická sekce

Sledujte nás na Facebooku

Kosmetika LE BLANC  V této kategorii není žádné zboží.

LE BLANC - milujeme RETRO!!! Francouzská firma Le Blanc byla založena v roce 1994, v blízkosti zahrad Giverny a domu malíře Claude Moneta. A snad právě proto firma Le Blanc klade vedle kvality svých produktů i důraz na obaly. Jejich retro motivy, obrázky jsou nostalgickou vzpomínkou na starou Francii. A nejen to... Firma pracuje s těmi nejlepším...

LE BLANC - milujeme RETRO!!! Francouzská firma Le Blanc byla založena v roce 1994, v blízkosti zahrad Giverny a domu malíře Claude Moneta. A snad právě proto firma Le Blanc klade vedle kvality svých produktů i důraz na obaly. Jejich retro motivy, obrázky jsou nostalgickou vzpomínkou na starou Francii. A nejen to... Firma pracuje s těmi nejlepšími vůněmi z Grasse. Řada rafinovaných produktů respektuje životní prostředí. Mýdla jsou vyráběna ručně v Provence. Obsahují 100% rostlinný olej a bambucké máslo. Vonné sáčky vynikají vysokou kvalitou.

Zobrazit

Podkategorie

  • Vonné sáčky

    Vonné sáčky od firmy Le Blanc jsou vyrobeny ve Francii. Vynikají vysokou kvalitou vůní a neobyčejně originálním RETRO STYLEM obalů.

  • Mýdla v kovové krabičce

    Toaletní mýdla LE BLANC, 100g. Přírodní mýdla obsahují 100% přírodních olejů a bambucké máslo. Vzhledem ke kvalitní kovové krabičce s RETRO potiskem je tento výrobek ideální i jako dárek.

  • Parfémy do kabelky

    Klasické parfémy jako Levandule, Fialka, Konvalinka...Opět se vracíme k původním vůním, které evokují počátek vzniku vůní.

  • Parfémy Le Blanc 50ml