Výběr podle vůní od Jeanne en Provence

Zákaznická sekce

Sledujte nás na Facebooku

Výběr podle vůní od Jeanne en Provence

Výběr podle vůní od Jeanne en Provence Počet produktů: 51

Nabízíme Vám možnost výběru kosmetických výrobků Jeanne en Provence podle vůní.

Podkategorie

 • Vůně levandule

  Levandule - mimořádná bylina, která roste v horských oblastech Provence. Dříve byla Levandule používána jako lék proti nespavosti, úzkosti, únavě a depresím. Zde tedy nacházíme důkaz, že levandulový éterický olej má antiseptické a protizánětlivé účinky.

 • Vůně růží

  Růže - oblíbená květina žen, která je považována za "královnu květin". Svojí podstatou symbolizuje lásku a vášeň. Růžové okvětní lístky mají všestranné použití v parfémech. Květy se sklízejí v ranních hodinách, aby si zachovaly svoji čerstvost a hodnotné esenciální látky. Ty pak dodávají výrobkům Jeanne en Provence mimořádnou kvalitu.

 • Vůně bambuckého másla...

  Bambucké máslo - se získává z ovoce stromu, který roste v africké savaně, a jehož jméno znamemá "Život". Bambucké máslo se tradičně používá v místní kuchyni. Zároveň ho ženy užívají při péči o dětskou pleť a vlasy. U výrobků Jeanne en Provence i Vy můžete ocenit jeho hydratační a zvláčňující vlastnosti. Med - Med z Provence má vydatné antiseptické vlastnosti. Je rovněž účinný proti únavě. Výhody medu jsou nyní předmětem velkého vědeckého výzkumu které se začínají přinášet pozitivní výsledky.

 • Vůně citrusů

  Citrusové plody - V dávných dobách se pomerančový květ používal jako základ pro delikátní parfémy. Vždy symbolizoval čistotu a jemnost. K dalším jeho ctnostem patří i uklidňující, relaxační a antidepresivní vlastnosti, včetně antioxidantů.

 • Vůně Pivoňky

  Pivoňka - Když růže ještě odpočívají v poupatech, vévodí jarním záhonům bohatě kvetoucí pivoňky. Z více než třiceti známých druhů pivoněk vznikla během staletí fantastická odrůdová rozmanitost. Lahodně voňavé květy jsou velkorysé a impozantní. Řekové znali pivoňku jako dekorativní i léčivou rostlinu již více než 400 let před naším letopočtem. Pro svoji delikátní a smyslnou vůni se využívá v kosmetice.

 • Vůně mandlí

  Mandle - Mandlovník je strom, který roste zejména v oblasti Středomoří. Je podobný broskvi, ale je listnatější a listy jsou podlouhlejší. Dorůstá do výšky 3 až 5 m. Kvete velkými bílo-růžovými květy, které mohou mít v průměru 4 cm. Plodem mandloně je peckovice. Uvnitř se skrývá pecka s tvrdou děrovitou skořápkou a v ní jádro - vlastní mandle. Z jednoho stromu lze sklidit až 50 až 60 kg mandlí. Lisováním mandlí za studena se získá mandlový olej, který se používá při výrobě kosmetiky do krémů na zjemnění pleti, parfémů a mýdel. Olej ze sladkých mandlí, který je obsažen ve výrobcích Jeanne en Provence má vynikající změkčující a uklidňující účinky na pokožku.

 • Vůně Oliv

  Nová Olivová řada - Zelené zlato z Provence.
  Nabízíme komplexní a specifickou řadu přírodní kosmetiky, kde využíváme kosmetických předností plodů olivovníku v kvalitě a certifikátu BIO.

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 51 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 51 položek