Kosmetika JEANNE EN PROVENCE

Zákaznická sekce

Sledujte nás na Facebooku

Kosmetika JEANNE EN PROVENCE

Kosmetika JEANNE EN PROVENCE  Počet produktů: 5

Vážení přátelé a zákazníci, je nám velkou ctí, že Vám můžeme představit nové výrobky od renomované francouzské firmy Jeanne en Provence. Od letošního roku jsme výhradním dovozcem pro Českou republiku a chceme se s Vámi podělit o nevšední zážitky s francouzskou kosmetikou Jeanne en Provence. Jeanne en Provence Vám nabízí cestu do srdce Provence. ...

Vážení přátelé a zákazníci, je nám velkou ctí, že Vám můžeme představit nové výrobky od renomované francouzské firmy Jeanne en Provence. Od letošního roku jsme výhradním dovozcem pro Českou republiku a chceme se s Vámi podělit o nevšední zážitky s francouzskou kosmetikou Jeanne en Provence. Jeanne en Provence Vám nabízí cestu do srdce Provence. Pojďte se společně s námi projít po nádherné kraji, kde vás přivítá nevšední atmosféra. Pojďte společně poznat její vůně, barvy, její povahu a způsob života prostřednictvím řady jemných parfémů a přírodní kosmetiky v luxusním prostředí městečka Grasse. Mistři ze starobylého města parfémů pro Vás připravili excelentní vůně a zprostředkují Vám provensálskou tradici umění tvorby parfémů a kosmetiky. Doufáme, že se trefili do vašeho vkusu, aby Vám zprostředkovali to nejlepší z Provence, radost ze života a vzpomínky na slunné dovolené. Jeanne en Provence čerpá inspiraci z bohatého charakteru svých kopců a květnatých luk. Nabízí autentické a jedinečné výrobky absolutně vysoké kvality. Pojďte, začínáme...Jeanne en Provence, výrobky nabité emocemi ...

Zobrazit

Podkategorie

 • Parfémy pro ženy

  Parfémy s jemnými tóny. Jeanne en Provence pro Vás připravila opojné vůně citrusů, ranní procházku v růžové zahradě, procházku sadem a květinovou poezii ... Prostě to nejlepší z Provence .

 • Pánská kosmetika...

  Fantazie esencí pro muže Vám představuje levandulovou vůni s citrusovými plody a smyslný olivovník s cedrovým dřevem. A to vše v podobě toaletní vody pro muže.

 • Sprchové gely

  Sprchové gely z podmanivých přírodních esencí od Jeanne en Provence. Jemně a šetrně čistí vaši pokožku. Zanechá na vaší pokožce delikátní vůně. Obsahuje přírodní silice. Základní složky jsou obohacené rostlinným Glycerinem.Sprchové gely neobsahují Parabeny. Nechte se unést kouzlem sprchových gelů Jeanne en Provence. Stojí to za to!

 • Sprchové krémy
 • Tekutá mýdla

  Jeanne en Provence Vám představuje Tekutá mýdla z Marseille. - Mýdla se vyrábí starou klasickou metodou z Marseille na základě olivového oleje, který je 100% přírodní. Tekutá mýdla od Jeanne en Provence hladce čistí vaše ruce a dává jim pocit pohlazení.

 • Tuhá mýdla
 • Tělová mléka
 • Peelingy a krémy na tělo
 • Kosmetická řada BIO Oliva

  Nová Olivová řada - Zelené zlato z Provence. Nabízíme komplexní a specifickou řadu přírodní kosmetiky, kde využíváme kosmetických předností plodů olivovníku v kvalitě a certifikátu BIO.

 • Kosmetická řada BIO...

  Jeanne en Provence představuje Jasmín - novou kosmetickou řadu s 95% přírodními složkami. Jeden rok výzkumu a vývoje byl nutný k tomu, aby tento pravý klenot parfumerie spatřil světlo světa v podobě kosmetické řady. Jasmín je symbolem městečka Grasse ve Francii, kde se vyrábí nejkrásnější parfémy.

  Jasmín se sklízí ručně a rychle na konci léta, aby neztratil nic ze své kvality.

  Na výrobu 1 kg absolutního, pravého koncentrátu jasmínu připadne až 700 kg květin. Tato opatrná sklizeň dělá jasmín jednou z nejušlechtilejších esencí pro parfémy. Je to pýcha Grasse.

  I dnes zůstává Jasmín věčným symbolem ženské krásy. Květy jasmínu ztělesňují smyslnost, jemnost a eleganci.

 • Kosmetická řada BIO Růže
 • Kosmetická řada BIO...
 • Kosmetická řada BIO...
 • Dárková balení Jeanne...
 • Testery výrobků Jeanne...

  Tato kategorie je určena pro naše obchody a velkoodběratele. Ceny, které vidíte u testerů, jsou pouze orientační. K parfémům dáváme testery při zakoupení 4 výrobků od jedné vůně. Jinak u nás platí zásada, že dostanete vždy zdarma reklamní předměty, prodejní tašky a vzorečky kosmetiky. A to v hodnotě 10% objednávky výrobků Jeanne en Provence. V případě, že budete mít dotaz, nebojte se zavolat na telefonní číslo: 777 00 62 62. Mnohokrát děkuji. Stanislav Ryšavý.

 • Dárkové tašky Jeanne...

  Tato kategorie je určena především pro obchody a velkoodběratele, kteří chtějí vkusně prezentovat a propagovat výrobky Jeanne en Provence.

 • Obrázky z Francie

  Vážení přátelé, chtěli bychom vám představit kraj, který jsme si zamilovali a kde sídlí náš francouzský dodavatel kosmetiky Jeanne en Provence. Chceme vás pozvat do míst, kde se rodí ty nejkrásnější parfémy. Domníváme se, že pak lépe pochopíte filozofii kosmetiky Jeanne en Provence, a proč je tato kosmetika nabitá emocemi...

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek