Kosmetika VIVIAN GRAY

Zákaznická sekce

Sledujte nás na Facebooku

Kosmetika VIVIAN GRAY

Kosmetika VIVIAN GRAY V této kategorii není žádné zboží.

Jedinečná dárkově balená kosmetika. Od roku 2008 jsme výhradním dovozcem kosmetiky Vivian Gray do České republiky.

Podkategorie

 • VIVIAN GRAY
 • DÁRKOVÉ KAZETY
 • LOVE BOMB

  Smyslná vůně, která připomíná čerstvě natrhanou kytici. Sladké květy v kombinaci s pačuli jsou opravdu návykové. Neskutečná vůně!

 • TEMPTATION

  Neodolatelná kombinace irisových květů s nádechem pačuli a sladké vanilky.

 • WILD FLOWERS

  Jemná vůně pivoňky, vanilky a pačuli v kombinaci s vzácnými a divokými květy dává této kosmetické řadě neodolatelný smyslný dotek.

 • VÁNOČNÍ SETY 2019
 • VIVIAN PŘÍRODA
 • VIVANEL PRESTIGE

  Představujeme Vám prestižní řadu od Vivian Gray VIVANEL PRESTIGE NEROLI A GINGER

  Neroli se získává parovodní destilací nebo enfloráží z květů pomerančovníku hořkého.

  Patří k nejdražším éterickým olejům, pokud se dělá pomocí enfloráže. Hořký pomerančovník rose do výšky až 10 m. Jeho plody se ale nekonzumují a jsou menší než u pomerančovníku sladkého. Olej z něho byl v 17. století pojmenovaný na počest italské princezny z Neroli, která milovala vůni tohoto oleje, voněla si s ním rukavice a přidávala ho do koupele. Tak si získal olej popularitu mezi italskými dámami. V Benátkách pro něho měli využití i při morových epidemiích a při horečce. Hlavními složkami tohoto esenciálního oleje jsou alfa-pinen, alfa terpinen, beta-pinen, kamfen, farnesol, geraniol, indol nerol, linalool, linalylacetát, methylantranilát, nerolidol a nerylacetát.

  Působí antibakteriálně, antidepresivně, snižuje hypertenzi, funguje na problémy zažívacího systému, jako tonikum jater a slinivky břišní, tonizuje žilní stěny, pomáhá lepší vyrovnanosti nervového systému. Je užitečný při únavě, depresích, obavách, používá se na bronchitidu a zánět pohrudnice, při špatné funkci jater, na hemeroidy a křečové žíly. Éterický olej z neroli zahání depresivní stavy, napomáhá zlepšit pozitivní vnímání světa, působí afrodiziakálně, zmírňuje potravinové otravy, je vhodný proti nachlazení, je dobrý proti nadýmání, zlepšuje funkce žlučníku, zlepšuje pigmentové skvrny. Nic nezkazíme ani tím, pokud po něm sáhneme při infekcích močových cest či křečových stavech. Funguje dezodoračně. Zvyšuje také chuť k jídlu. Pokud to s ním nepřeženeme, může ale mít i hubnoucí efekt.

  V kosmetice se velmi osvěčil  pro vrásčitou a citlivou pleť, je ale vhodný pro všechny typy pokožku. Pleťová voda z neroli se těší velké oblibě. Své nenahraditelné místo má neroli i v parfemářství.

  U prestižní řady je NEROLI doplněn o atraktivní vůni GINGER /Zázvor/.

 • NATURALS
 • TWINKY
 • ROMANCE

  Pačule obecná (Pogostemon cablin) Tropická bylina z čeledi hluchavkovitých, dorůstající výšky okolo 70 cm. Rostlina pochází z tropických oblastí Asie a nyní je rozsáhle pěstována zejména v Číně, Indii, Indonésii, Malajsii, na Filipínách a ve Vietnamu. Vůně patchouli je silná, proto je již používána po staletí v parfémech. Využívá se k tvorbě vůně také pro výrobky jako papírové ručníky, prací prostředky, osvěžovače vzduchu a různé vonné tyčinky. Olej Pačule obecné (Pogostemon cablin) se získává z vysušených fermentovaných listů. Doba, do kdy patchouli na polích vyroste, se pohybuje mezi šesti a desíti měsíci. Poté se sklízí – listy a stonky se usuší a nakrájí na malé kousky. Z usušených listů a stonků se vytahuje extrakt parní destilací, čímž se získá zlatavě zbarvený esenciální olej používaný ve výrobě kosmetiky, vůní a čisticích prostředků.

 • VIVANEL

  Absolutní světová novinka. Kosmetika od německé firmy Newcos představuje tři kompletní řady. 1/ Grapefruit a Vetiver. Svěží a šumivá vůně s povznášející směsí šťavnatého růžového grepu, který umocňuje Vetiver. Inspirováno přírodou. Výrobky obsahují přírodní výtažky rostlin a drahé esenciálních oleje. 2/ Lotos a Růže. Jemná vůně, naplněná jemnými tóny čerstvě natrhané zahradní růže a čistotou lotosového květu. Výrobky obsahují přírodní výtažky rostlin a drahé esenciálních oleje. 3/ Vanilka a Patchouli. Úžasná směs madagaskarské vanilky v kombinaci exotickými tóny pačuli. Sladká a smyslná vůně. Výrobky obsahují přírodní výtažky rostlin a drahé esenciálních oleje.

 • AROMA SELECTION

  Vivian Gray přichází s novou řadou Aroma Selection. 1/ Aroma Lotos a Růže 2/ Aroma Grapefruit a Vetiver 3/ Ambra a Cedrové dřevo

 • VIVIAN PRO MUŽE

  Speciální kosmetická řada od Vivian Gray vyvinutá pro muže. Neodolatelná parfemace v kombinaci vzácných dřev a cedru.