Katalog

Povolené filtry:

Barvy na vlasy

Zákaznická sekce

Sledujte nás na Facebooku

Barvy na vlasy

Barvy na vlasy Počet produktů: 51

Podkategorie

 • NATURIA COLOR

  Vstupte mezi nejkrásnější barvy přírody ve vlasech...Stačí si vybrat mezi 26 odstíny NATURIA COLOR. Barvy Naturia dodávají vlasům výjimečně krásné, šťavnaté a hluboké barvy. Dokonale skrývají šedé vlasy a zanechají dlouhodobý účinek na vlasy.

  Složení barev obsahuje přírodní rostlinné složky: extrakt z broskví a mléčné proteiny. Extrakt z broskví je bohatým zdrojem vitamínů a minerálních solí, působí na regeneraci a tonizaci vlasů. Mléčné proteiny pak hydratují a vyživují vlákna vlasů.

  Získejte měkkost a pružnost, hlubokou barvu, krásný lesk a zdravý vzhled.


 • MULTI CREAM

  Přejete si plný lesk, elegantní a extrémně odolné barvy? Ceníte si péče již při barvení? Tak to jste tady správně. Laboratoř Joanna vytvořila nové barvy na vlasy - Multi Cream Color.
  Díky moderním technologiím a inovativním komponentům poskytují barvy Multi Cream Color vlasům extrémně lesklou a dlouhotrvající barvu a dokonalé pokrytí šedých vlasů. Bohaté složení bylo navržena tak, aby poskytovalo vlasům výjimečnou ochranu a intenzivní péči již během barvení. Díky tomu zůstávají ve skvělém stavu, získávají vitalitu a hedvábný lesk.
  V každém balení najdete také masku s keratinem, která bude dále vyživovat vlasy, dá jim zdravou zář a usnadní česání. Další důležitou výhodou řady Multi Cream Color je speciální lahvička s aplikátorem, která usnadňuje přípravu barvicí směsi. Díky vynikající husté konzistenci se krém dostane do každého vlasového pásu a nevyteká z něj. Speciálně vybraná vůně zlepšuje aplikaci.

na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 51 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 51 položek